programy otwarte :

Filateliści i bhaktowie... czyli program otwarty w Świebodzicach
autor: Baladeva das

Niektórzy ludzie zbierają znaczki, inni kolekcjonują stare widokówki, natomiast osoby zainteresowane czymś prawdziwie trwałym szukają chwil, które na zawsze pozostaną w pamięci ich szczęśliwego serca, nie poddając się sile niszczącego czasu.

24 marca 2007 roku w Świebodzicach o godzinie 17tej spotkali się kolekcjonerzy
więcej >>


Misja „LESZNO”
autor: Vraja priya dasi

Kierunek: Leszno, Miejski Ośrodek Kultury
Cel misji: spełnianie misji Pana Caitanji!!!
Rozpoczęcie misji: godz.15.30


Jak zawsze niestrudzeni wielbiciele z Jawora, Wrocławia, Leszna, Wałbrzycha, Legnicy i Złotoryji przygotowali się do misji wzorowo. Akcja w Lesznie rozpoczęta została ekstatycznym Harinamem prowadzonym przez bh. Janusza.

Pomimo
więcej >>


Burza śnieżna, wiara i.... Kamienna Góra
autor: Madhava Bhagavan das

Jest takie wedysjkie przysłowie: „Działaj tak jakby wszystko zależało od Ciebie, ale pamiętaj, że nic od Ciebie nie zależy”. Przekładając to przysłowie na bardziej zrozumiały język, można pokrótce powiedzieć to tak: należy działać z niezachwianą determinacją, ale nie przywiązywać się do efektu swoich działań. Brzmi to
więcej >>


Program otwarty we Wrocławiu - 16.12.2006
autor: bh.Ania

...Śrila Prabhupada powtarzał, że śpiewanie jest właściwym sposobem intonowania mantr wedyjskich. " Ludzie osiągną korzyść po prostu poprzez słuchanie tych wibracji, nawet jeśli nie rozumieją znaczenia". Z pewnością tak się stało i wielką korzyść odnieśli zarówno goście jak i bhaktowie będący uczestnikami programu otwartego,
więcej >>


Święte dham w pobliżu Caerfoura
autor: Dvarakacyuta dasa

W środku wielkiego „blokowiska”, na jednym z legnickich osiedli, w pobliżu supermarketu Caerfour znajduje się niewielki dom kultury „Atrium”, w którym dzięki zaangażowaniu bhaktów oraz uprzejmości dyrekcji odbył się program otwarty dla mieszkańców osiedla „Piekary”.

Dzięki wytrwałej pracy i
więcej >>


Program w Zielonej Górze
autor: Ramesvar das

Dnia 25.11.2006r. w Bibliotece Wojewódzkiej im. C. K. Norwida miało miejsce kolejne spotkanie z Kulturą Starożytnych Indii. Przebieg naszych programów odbywa się zazwyczaj według ustalonego scenariusza, ale ten był w jakiś sposób niezwykły. Kiedy pojawili się pierwsi goście, ku naszej uciesze, sala powoli zaczęła się
więcej >>


Program otwarty w Złotoryi - 04.11.2006r
autor: Madhava Bhagavan das

W sobotę 4-tego listopada, w Złotoryi, w hotelu „QUBUS”, o godz.16.00 odbyła się prezentacja starożytnej kultury Indii. Spotkanie to zorganizowane zostało przez członków Międzynarodowego Towarzystwa Świadomości Kryszny.

Prezentacja kultury Indii poprzedzona została, barwnym harinamem, czyli czymś w rodzaju pochodu:).Harinam,
więcej >>


Program Otwarty w Wałbrzychu - 20.10.2006r
autor: Vraja-priya dasi

Hare Kryszna!
20 października miał miejsce program otwarty w Wałbrzychu. Program udało się zorganizować przy pomocy wielbicieli z : Legnicy, Jawora, Wrocławia,Santipur, Złotoryji i Wałbrzycha.

Przed programem bhaktowie wybrali się na harinam aby rozdać ludziom święte imię Pana Hari.( nie wiem jak to było bo mnie nie było:-) )

Punktami programu był:
-
więcej >>
foto galeria

Harinam we Wrocławiu

Na forum

Festiwal Nama Hatta 2017
Zobacz najnowszy postinfo
Trisama
14 sie 2017

Akcja Harinam dla Każdego - marzec 2017
Zobacz najnowszy postinfo
REDAKCJA
30 mar 2017

svami vs gosvami
Zobacz najnowszy postinfo
adrian
16 mar 2017

moce mistyczne
Zobacz najnowszy postinfo
Kunja Devata dasa
26 lut 2017

Wyniki dystrybucji książek Śrila Prabhupada w 2016 roku
Zobacz najnowszy postinfo
REDAKCJA
22 sty 2017

Wyszukiwarkaonline: 3