RATHA YATRA 2017 - PODZIĘKOWANIE

czytane: 428 data: 2017-06-18
autor: Dvarakacyuta das
Wersja do druku

Hare Kryszna

Przyjmijcie proszę moje pełne szacunku pokłony !!!

IX edycja Festiwalu Ratha Yatra już za nami, jest to festiwal, którego największą siłą jest współpraca na każdym poziomie jego tworzenia. Wpisuje się on idealnie w stwierdzenie Srila Parabhupada: „Jeśli naprawdę mnie kochacie to pokażcie to współpracując”.

Festiwal Ratha Yatra mimo ,że jest organizowany co roku we Wrocławiu od samego początku był i jest festiwalem całej polskiej yatry i nie tylko ( zawsze w jego organizację angażują się osoby z wielu państw).

Jest to festiwal wyjątkowy, który prezentuję w najbardziej chyba otwarty sposób świadomość Kryszny wszystkim przybyłym na niego gościom. Wszystkie zaangażowane w ten festiwal osoby odnoszą korzyść, zarówno organizatorzy jak i goście, i to czyni go dodatkowo niezwykłym.

Tegoroczny festiwal był naprawdę wyjątkowy, jeszcze z jednego względu. pomimo niesprzyjających warunków pogodowych, deszczu i nie najlepszej pogody, bhaktowie z determinacją i entuzjazmem pokonali i tę przeciwność. Nie dało się odczuć, że pogoda ma jakiś wpływ na zadedykowanie niezwykłych dusz biorących w nim udział. To pokazuje jak dużo swojego serca, każdy z uczestników tego festiwalu włożył w udział w tym przedsięwzięciu. To robi wrażenie i jestem dumny, że mogę być częścią takiego niezwykłego towarzystwa.

Bardzo chciałby jako jeden z organizatorów podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do powstania Festiwalu Ratha Yatra 2017. Ten festiwal jest tak bardzo wielopłaszczyznowy, osób zaangażowanych w jego organizację jest tak wiele a każda ze służb jest tak niezwykle wartościowa, że nie sposób podziękować wszystkim nie pomijając nikogo. Wszyscy biorący bezpośredni lub pośredni udział w organizacji festiwalu tworzymy coś wyjątkowego, coś bardzo rzadkiego. Dajemy możliwość sobie nawzajem oraz gościom festiwalu doświadczyć duchowej atmosfery. Dowodem na to. iż nie są to tylko puste słowa są uśmiechnięte twarze tak wielu osób doświadczających niezapomnianych chwil. Wspólnie mamy ogromną siłę, doceńmy to i niech to będzie nagrodą oraz inspiracją dla każdej z osób, które oddały kawałek siebie dla tego festiwalu.

Festiwalu Ratha Yatra 2017 zaszczycili swoja obecnością Trivikrama Swami, Mahatma Prabhu oraz Vraja Krsna Prabhu za co jako organizatorzy jesteśmy bardzo wdzięczni i mamy nadzieje, że to nie była ostatnia wizyta na tym festiwalu tych znamienitych gości.

Z wyrazami szacunku i wdzięczności

Wasz sługa

Dvarakacyuta dasfoto galeria

Spotkanie z Bhakti Jogą - Wrocław 09.06.2018

Na forum

Wizyta Prahladanandy Maharaja
Zobacz najnowszy postinfo
adrian
6 lis 2018

co na kaszel dla dziecka?
Zobacz najnowszy postinfo
mlodamama21x
15 paďż˝ 2018

?Sadhu-bhavan? Projekt Krsny-ksetry Prabhu w Łubnie.
Zobacz najnowszy postinfo
Jakubpl
31 lip 2018

Akcja "Harinam dla Każdego" - maj 2018
Zobacz najnowszy postinfo
REDAKCJA
12 maja 2018

Pobyt HH Ptahladanandy Maharaja w Polsce
Zobacz najnowszy postinfo
Trisama
5 maja 2018

Wyszukiwarkaonline: 1