Dystrybucja prasadam w Świdnicy - 21.10.2006

czytane: 1358 data: 2006-11-16
autor: Dvarakacyuta das
Wersja do druku
Coroczna impreza pod hasłem "Dni gór" jaka odbyła się 21 pażdziernika, była okazją do zaprezentowania smacznej kuchni Kryszny. Na zaproszenie głównego organizatora Piotra Snopczynskiego w Świdnicy w klubie "Bolko" pojawiła się grupa bhaktów z Czarnowa z Mitrą Hari prabhu na czele oraz wielbiciele z Wrocławia i Polkowic.

Dzięki zaangażowaniu bhaktów przybyli goście mieli okazję skosztować wspaniałych potraw. Przygotowane speciały to między innymi: halawa, pakora z kalafiora, pulao oraz na miejscu wysmażane papadamy. Wydarzeniom kulinarnym serwowanym przez wielbicieli Kryszny równocześnie towarzyszyły koncerty zespołów i liczne wystawy fotograficzne przedstawiające przepiękne górskie krajobrazy oraz wyprawy znanych himalaistów. Pod koniec imprezy ze swoim koncertem wystąpił zespół Stare Dobre Małżeństwo. Po koncercie jak jeden mąż, a raczej jak jedno małżeństwo - cała załoga zespołu przyszła na prasadam.

Wspólną pasją przybyłych gości jest między innymi chodzenie po górach oraz zdobywanie górskich szczytów. Tym jednak razem mieli okazję zdobyć wyżyny niezwykłych smaków ciast, ciastek, ciasteczek z bitą śmietaną, batoników orzechowych oraz wielu rodzajów słodkich kulek, a wszystko to przygotowane przez Niszanta Lile mataji, która jak na imprezę przystało stanęła na wysokości zadania :) Dzięki jej cukierniczym produktom nasze stoisko było bardzo atrakcyjne i już z daleka przyciągało wiele osób. Ponieważ gościom jak i organizatorom spodobało się nasze stoisko, wyrazili chęć byśmy odwiedzili ich na kolejnej imprezie. Na pewno skorzystamy.

Dvarakacyuta das

Skomentuj artykuł
foto galeria

Spotkanie z Bhakti Jogą - Wrocław 09.06.2018

Na forum

Ratha Yatra 2022 - Raport finansowy
Zobacz najnowszy postinfo
REDAKCJA
5 mar 2022

Wyniki dystrybucji książek Śrila Prabhupada w 2021 roku
Zobacz najnowszy postinfo
REDAKCJA
4 sty 2022

Wyniki Grudniowego Maratonu Srila Prabhupada 2021
Zobacz najnowszy postinfo
REDAKCJA
4 sty 2022

Wiosenne Kryszna katha
Zobacz najnowszy postinfo
Trisama
27 kwi 2021

Ratha Yatra 2021 - Raport finansowy
Zobacz najnowszy postinfo
REDAKCJA
8 mar 2021

Wyszukiwarkaonline: 2