Pojawienie się Pana Nityanady – Nama Hatta Bydgoszcz 28.01.2007 r.

czytane: 1053 data: 2007-02-08
autor: Martinus
Wersja do druku
Niedziela. Właśnie tego dnia, z uwagi na obowiązki zawodowe bhaktów, postanowiliśmy wspólnie uczcić pojawienie się Pana Nityanandy.

Tym razem Kalatma Prabhu zaprosił nas do swego domu pod Bydgoszczą. Bhaktowie z Torunia przyjechali do Chełmży i stąd na dwa auta wyruszyliśmy z misją pokojową J Mimo małych trudności ze znalezieniem drogi dotarliśmy szczęśliwie.

Program tradycyjnie rozpoczęliśmy bhajanem prowadzonym przez Paranandę Prabhu. Trudno opisać słowami entuzjazm Paranandy, ale ten, kto kiedykolwiek uczestniczył w bhajanie prowadzonym przez tego Wspaniałego Wielbiciela wie o co chodzi ;) Tak więc grupa śpiewających bhaktów była następująca: Parananda i Krsna Karsani, Darshanija, Kalatma, Mala i Adek, Miłosz i Natalia, Harinam, Panca Tattva oraz ja z żoną. Wszyscy, wliczając małego Adka wspaniale intonowali.

Po bhajanie Parananda opowiedział nam kilka rozrywek Pana Nityanady. Obejrzeliśmy też wspólnie film o miejscu rozrywek Pana Kryszny – Vrindavan. Następnie przystąpiliśmy do honorowania prasadam przygotowanego przez Krsnę Karsani. Jest co wspominać J Wieczorową porą, zainspirowania i z uśmiechami na twarzach rozjechaliśmy się do swoich domów.

Hare Kryszna!

W.s. Martinus

Zobacz galerię

Skomentuj artykuł


foto galeria

Spotkanie z Bhakti Jogą - Wrocław 09.06.2018

Na forum

Ratha Yatra 2022 - Raport finansowy
Zobacz najnowszy postinfo
REDAKCJA
5 mar 2022

Wyniki dystrybucji książek Śrila Prabhupada w 2021 roku
Zobacz najnowszy postinfo
REDAKCJA
4 sty 2022

Wyniki Grudniowego Maratonu Srila Prabhupada 2021
Zobacz najnowszy postinfo
REDAKCJA
4 sty 2022

Wiosenne Kryszna katha
Zobacz najnowszy postinfo
Trisama
27 kwi 2021

Ratha Yatra 2021 - Raport finansowy
Zobacz najnowszy postinfo
REDAKCJA
8 mar 2021

Wyszukiwarkaonline: 1