Akcja „HARINAM dla każdego”

czytane: 6141 data: 2018-01-17
autor: Madhava Bhagavan das
Wersja do druku

Czy gdyby ktoś zaproponował Ci coś najbardziej wartościowego w tym świecie, dającego niekończącą się pomyślność, a w ostatecznym rozrachunku możliwość doświadczenia prawdziwego szczęścia wolnego od wpływu zewnętrznych czynników, czy takowa propozycja byłaby dla Ciebie na tyle atrakcyjna by ją przyjąć ?

Jeśli tak, to właśnie nadarza się takowa okazja.

W czasie, w którym żyjemy jak mówią pisma święte najpomyślniejszą rzeczą jaką można zrobić dla własnego dobra jak i dla dobra całego świata jest zaangażowanie się w Ruch Sankirtanu. Wszyscy, którzy biorą w nim udział mogą liczyć na szczególne błogosławieństwa samego Najwyższego Pana.

Można robić wiele dla ludzkości i świata, na tak wiele sposobów i wciąż będzie jeszcze tyle do zrobienia, ale zaangażowanie się w Ruch Sankirtanu zawiera w sobie wszystkie akty dobroczynne i co więcej daje możliwość rozbudzenia wewnętrznej, często uśpionej duchowej świadomości. To czy weźmiesz w nim udział czy nie zależy tylko do Ciebie. Można robić rzeczy wartościowe, albo tylko mówić o tym co by się zrobiło gdyby było to czy coś innego. Każdy może coś zrobić i w wartościowy sposób wykorzystać swój czas.

W tym miejscu może pojawić się pytanie: „Jak mam to zrobić ? Mam tak mało czasu, nawet na moje sprawy często mi go brakuje ?” 

Dla tych, którzy naprawdę chcą coś zrobić zawsze istnieje możliwość. Jak to powiedział kiedyś ktoś mądry: „Ci co chcą - szukają sposobu, Ci co nie chcą - szukają powodu ". 

Moje słowa kieruje do wszystkich szukających sposobu by dać od siebie coś najwartościowszego innym. Do tych, którzy pragną dać innym możliwość doświadczenia duchowej atmosfery.

W praktyce wygląda to w następujący sposób. Od 2006 roku Grupa Harinam pod przewodnictwem Dvarakacyuty Prabhu organizuje Programy Otwarte podczas, których wszyscy goście mają możliwość doświadczenia duchowej atmosfery poprzez kontakt z maha mantrą Hare Kryszna, filozofią wedyjską, mogą również skosztować pożywienia ofiarowanego Krysznie. Grupa Harinam reprezentuje Ruch Sankirtanu dający ukojenie wszystkim cierpiącym ludziom w tym świecie. Na comiesięczne spotkania organizowane przez Grupę Harinam przychodzi wiele zainteresowanych duchowością osób.

Każdy może  mieć swój udział w szerzeniu Misji Pana Gaurangi. Można zaangażować się osobiście pomagając w organizacji spotkań lub jeśli z jakiegoś powodu jest to niemożliwe, można wesprzeć działania grupy Harinam przekazując dotacje. Każdy kto przekaże grupie Harinam jakąkolwiek dotacje może liczyć na rzetelne raporty z każdego zorganizowanego spotkania. Cała dotychczasowa działalność grupy Harinam jest udokumentowana na stronie www.harinam.pl.

Każde nawet najmniejsze regularne wsparcie jest nieocenioną pomocą. Dzięki takowemu wsparciu comiesięczne spotkania być coraz bardziej atrakcyjne.

Koszt organizacji comiesięcznego Spotkania z Bhakti Jogą wynosi około 1400 pln. W dużej mierze koszty te ponosił Dvarakacyuta Prabhu.


Jeśli czujesz, że możesz wspomóc działania Dvarakcyuty Prabhu i grupy Harinam zapraszamy do współpracy.

Kontakt:
info@harinam.pl

Poniżej dane dla chcących wesprzeć działania grupy Harinam finansowo:

Dariusz Klecko
Nr. konta
79 1090 2109 0000 0005 5001 4808

W tytule wpłaty proszę wpisać: swoje imie duchowe lub imię i nazwisko oraz dopisek Harinam dla każdego

Śri Śri Gaura-Nitai Ki? Jaya !!!
Sankirtana-yajna Ki – Jaya !!!
Śrila Prabhupada Ki? Jaya !!!

W imieniu grupy Harinam
Madhava Bhagavan das

RAPORTY  Z COMIESIĘCZNYCH AKCJIfoto galeria

Spotkanie z Bhakti Jogą - Wrocław 09.06.2018

Na forum

Ratha Yatra 2024 - Raport finansowy
Zobacz najnowszy postinfo
REDAKCJA
24 lut 2024

Wyniki dystrybucji książek Śrila Prabhupada w 2023 roku
Zobacz najnowszy postinfo
REDAKCJA
6 sty 2024

Wyniki Grudniowego Maratonu Srila Prabhupada 2023
Zobacz najnowszy postinfo
REDAKCJA
6 sty 2024

Ratha Yatra 2023 - Raport finansowy
Zobacz najnowszy postinfo
REDAKCJA
12 mar 2023

Wyniki dystrybucji książek Śrila Prabhupada w 2022 roku
Zobacz najnowszy postinfo
REDAKCJA
31 sty 2023

Wyszukiwarkaonline: 2