Akcja „HARINAM dla każdego”

czytane: 3534 data: 2017-03-30
autor: Madhava Bhagavan das
Wersja do druku

Czy gdyby ktoś zaproponował Ci coś najbardziej wartościowego w tym świecie, dającego niekończącą się pomyślność, a w ostatecznym rozrachunku możliwość doświadczenia prawdziwego szczęścia wolnego od wpływu zewnętrznych czynników, czy takowa propozycja byłaby dla Ciebie na tyle atrakcyjna by ją przyjąć ?

Jeśli tak, to właśnie nadarza się takowa okazja.

W czasie, w którym żyjemy jak mówią pisma święte najpomyślniejszą rzeczą jaką można zrobić dla własnego dobra jak i dla dobra całego świata jest zaangażowanie się w Ruch Sankirtanu. Wszyscy, którzy biorą w nim udział mogą liczyć na szczególne błogosławieństwa samego Najwyższego Pana.

Można robić wiele dla ludzkości i świata, na tak wiele sposobów i wciąż będzie jeszcze tyle do zrobienia, ale zaangażowanie się w Ruch Sankirtanu zawiera w sobie wszystkie akty dobroczynne i co więcej daje możliwość rozbudzenia wewnętrznej, często uśpionej duchowej świadomości. To czy weźmiesz w nim udział czy nie zależy tylko do Ciebie. Można robić rzeczy wartościowe, albo tylko mówić o tym co by się zrobiło gdyby było to czy coś innego. Każdy może coś zrobić i w wartościowy sposób wykorzystać swój czas.

W tym miejscu może pojawić się pytanie: „Jak mam to zrobić ? Mam tak mało czasu, nawet na moje sprawy często mi go brakuje ? ”

Dla tych, którzy naprawdę chcą coś zrobić zawsze istnieje możliwość. Jak to powiedział kiedyś ktoś mądry: „Ci co chcą - szukają sposobu, Ci co nie chcą - szukają powodu ".

Moje słowa kieruje do wszystkich szukających sposobu by dać od siebie coś najwartościowszego innym. Do tych, którzy pragną dać innym możliwość doświadczenia duchowej atmosfery.

W praktyce wygląda to w następujący sposób. Od 2006 roku Grupa Harinam pod przewodnictwem Dvarakacyuty Prabhu organizuje Programy Otwarte podczas, których wszyscy goście mają możliwość doświadczenia duchowej atmosfery poprzez kontakt z maha mantrą Hare Kryszna, filozofią wedyjską, mogą również skosztować pożywienia ofiarowanego Krysznie. Grupa Harinam reprezentuje Ruch Sankirtanu dający ukojenie wszystkim cierpiącym ludziom w tym świecie. Na comiesięczne spotkania organizowane przez Grupę Harinam przychodzi średnio ok. 100 osób, co sprawia, że Harinam jest druga co do wielkości i regularności grupom propagującą świadomość Kryszny w Polsce ( pierwszą jest Festiwal Indii ).

Każdy może stać się częścią Harinamu i mieć swój udział w szerzeniu Misji Pana Gaurangi, jeśli nie może zaangażować się bezpośrednio, może wspomóc działania grupy na wiele sposobów. Może masz coś co mogło by się przydać do organizacji Programów Otwartych, możesz też wesprzeć działania grupy Dvarakcyuty finansowo. Każdy kto przekaże grupie Harinam jakąkolwiek dotacje może liczyć na rzetelne raporty z każdego zorganizowanego spotkania. Cała dotychczasowa działalność grupy Harinam jest udokumentowana na stronie www.harinam.pl w formie fotoreportaży, felietonów itd.

Strona Harinam.pl to medialne wsparcie oddolnych działań mających na celu propagowanie świadomości Kryszny . Każde nawet najmniejsze regularne wsparcie jest nieocenioną pomocą. Dzięki takowemu wsparciu spotkania organizowane przez Grupę Harinam mogą być coraz bardziej atrakcyjne.

Dotychczas koszty związanych z organizacją Programów Otwartych ponosił Dvarakacyuta Prabhu, a są to koszty w granicach 1200 pln za jeden program.

Jeśli czujesz, że możesz wspomóc działania Dvarakcyuty Prabhu i grupy Harinam zapraszamy do współpracy.

Kontakt:
info@harinam.pl

Poniżej dane dla chcących wesprzeć działania grupy Harinam finansowo:

Dariusz Klecko
Nr. konta
79 1090 2109 0000 0005 5001 4808

W tytule wpłaty proszę wpisać: swoje imie duchowe lub imię i nazwisko oraz dopisek Harinam dla każdego

Śri Śri Gaura-Nitai Ki? Jaya !!!
Sankirtana-yajna Ki – Jaya !!!
Śrila Prabhupada Ki? Jaya !!!

W imieniu grupy Harinam
Madhava Bhagavan das

RAPORTY  Z COMIESIĘCZNYCH AKCJIfoto galeria

Spotkanie z Bhakti Jogą - Wrocław 04.11.2017

Na forum

Sprzedam kompletne Srimad Bhagavatam i Caitanya Caritamrita
Zobacz najnowszy postinfo
Nrsmha108
12 lis 2017

Dusza- czy duchowa
Zobacz najnowszy postinfo
Pavana Caitania
7 lis 2017

Festiwal Nama Hatta 2017
Zobacz najnowszy postinfo
Trisama
14 sie 2017

Akcja Harinam dla Każdego - marzec 2017
Zobacz najnowszy postinfo
REDAKCJA
30 mar 2017

svami vs gosvami
Zobacz najnowszy postinfo
adrian
16 mar 2017

Wyszukiwarkaonline: 1