Podsumowanie Grudniowego Maratonu Śrila Prabhupada

czytane: 1171 data: 2013-01-14
autor: Redakcja
Wersja do druku

Niedawno zakończony został Grudniowy Maraton Śrila Prabhupda, więc czas na podsumowanie :) Na wstępie serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które bezpośrednio i pośrednio wzięły udział w maratonie. Dziękujemy również osobom, które życzliwie dopingowały dzielnym bhaktom. Maraton zakończył się, jak zwykle, sukcesem. Ilość duchowej literatury, która trafiła w ręce poszukujących, szczęśliwych osób z pewnością zadowoliła Śrila Prabhupada, co w rezultacie zbliżyło nas jeszcze bardziej do Kryszny. Można powiedzieć, że każdy bhakta, który zaangażował się w ten maraton jest zwycięzcą. Każdy więc staje na podium!

Jednak szczególnie chcielibyśmy wyróżnić Mitrę Hari dasa (Nowe Śantipur - Czarnów), który w tym roku rozprowadził najwięcej książek i magazynów. Hari bol!!!! Drugie miejsce osiągnął Simha Gaura dasa (Nowe Śantipur - Czarnów), a trzecie Madan Prabhu (Nowe Nawadwip – Wrocław). Hari, hari bol!!!! W sposób szczególny wyróżniamy Bhn. Agatę reprezentując Nowe Śantipur, która zajęła czwarte miejsce. Agata, jak na osobę, która od niedawna jest w naszym ruchu zrobiła niesamowity wysiłek. Jest dużą dla nas inspiracją. Dziękujemy Agata :)

W kategorii świątyń i ośrodków nama-hatta: pierwsze miejsce: Nowe Śantipur, Czarnów - 514 punktów! Miejsce drugie: Nowe Nawadwip, Wrocław – 215 punktów! Miejsce trzecie: Nowe Raman Reti, Warszawa – 203 punkty!!! Gratulujemy ! Wyróżniamy też bhaktów, którzy pięknie uaktywnili się tegorocznym maratonie. Dziękujemy: bhaktom z Cieszyna, Jawora, Wałbrzycha, Bielsko-Białej, Bydgoszczy, Krakowa, Bytomia, Poznania, Działdowa, Zawiercia, Leszna, Sieradza.

Zatem ile literatury o Krysznie trafiło trafiło w tym maratonie do rąk szczęśliwych ludzi? Uwaga, liczba ta jest bardzo duża! 3.073 egzemplarzy!!! Biorąc pod uwagę, że każdy obdarowany książką człowiek ma rodzinę, przyjaciół, znajomych, można ten wynik jeszcze pomnożyć, przez 2 lub 3 :)

Dokonaliśmy zestawianie wyniku Grudniowego Maratonu z ilością książek sprzedanych w 2012 roku. Otrzymany wynik również jest imponujący. Grudniowy Maraton: 3.073 egz. + sprzedaż roczna: 1.706 egz. = 4.779 egzemplarzy książek i broszur!!! W sankirtanie rocznym najlepsze wyniki osiągają bhaktowie sprzedający książki na Festiwalu Indii. Gratulujemy !!!

Na szczególną uwagę zasługuje tutaj gest Dvarakacyuty dasa (prezydenta wrocławskiej świątyni) oraz Abhaii Prady devi dasi, którzy wykupili książki z magazynu świątyni wrocławskiej i udostępnili je w dotacji do rozprowadzania dla bhaktów. Z pewnością dla tych wielbicieli nie liczy się ilość, tylko służba, jednak warto podać do wiadomości, że Dvarakacyuta dasa wykupił 1090 egz., Abhaja Prada Mataji 75 egz., Rasatattva dasa - 60 egz., bh. Adam - 20 egz., Janeśvar Gaur dasa - 5 egz. Fakt ten niewątpliwie przyczynił się do zwiększenia ilości rozprowadzonej literatury. Dziękujemy!!!

W tym miejscu również serdecznie dziękujemy poznańskiemu weteranowi sankirtanu - Radhakancie Prabhu, gdyż to z jego inicjatywy powstawały zestawienia i raportowanie sankirtanu. Zarówno grudniowego, jak i rocznego. Dziękujemy! 

Na zakończenie chcielibyśmy zachęcić Was do promowanie duchowej literatury w roku 2013. Ku wzajemnej inspiracji prosimy o nadsyłanie Waszych wyników na adres: ramesvar.das@gmail.pl

Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim sankirtanowym maratończykom i dziękujemy za inspirującą współpracę.

W.s.
Redakcja www.harinam.pl

GALERIA Z FESTIWALU ZAKÓŃCZENIA MARATONU W NOWYM RAMANA RETI W WARSZAWIE

SANKIRTAN TABELA

KOMENTARZEfoto galeria

Spotkanie z Bhakti Jogą - Wrocław 09.06.2018

Na forum

Ratha Yatra 2022 - Raport finansowy
Zobacz najnowszy postinfo
REDAKCJA
5 mar 2022

Wyniki dystrybucji książek Śrila Prabhupada w 2021 roku
Zobacz najnowszy postinfo
REDAKCJA
4 sty 2022

Wyniki Grudniowego Maratonu Srila Prabhupada 2021
Zobacz najnowszy postinfo
REDAKCJA
4 sty 2022

Wiosenne Kryszna katha
Zobacz najnowszy postinfo
Trisama
27 kwi 2021

Ratha Yatra 2021 - Raport finansowy
Zobacz najnowszy postinfo
REDAKCJA
8 mar 2021

Wyszukiwarkaonline: 2