RATHA YATRA 2018

czytane: 537 data: 2018-03-01
autor: redakcja
Wersja do druku

Dziś w ten niezwykle pomyślny dzień rocznicy pojawienia się w tym świecie Pana Gaurangi, rozpoczynamy zbiórkę funduszy na co roczy festiwal RATHA YATRA. W tym roku jak pewno większość z Was wie festiwal odbędzie się, 16-tego CZERWCA we Wrocławiu.

Tegoroczny festiwal RARHA YATRA, jest wyjątkowy gdyż odbędzie się  po raz DZIESIĄTY. Jest to naprawdę niezwykły sukces, że 10 lat z rzędu ten niezwykle piękny, kolorowy i niesamowicie wzniosły festiwal jest organizowany dzięki, tak naprawdę wysiłkowi Was wszystkich, którzy bierzecie w nim udział.

Przez te 10 lat tysiące ludzi z całej Polski, a także z wielu zakątków świata mogło doświadczyć duchowego wymiaru tego niezwykłego wydarzenia jakim jest festiwal RATHA YATRA. Dla wielu z gości odwiedzających ten festiwal jest to niepowtarzany moment na doświadczenie w tak bezpośredni sposób tylu przejawów duchowości naraz ( darszan Bóstw, prasadam, kirtany, bhajany, sadhu sanga itd.). RATHA YATRA to ocean miłosierdzia. Wspólnie po raz kolejny, wszyscy razem możemy sprawić, że rozmiar tego oceanu będzie imponujący. Natomiast to jak bardzo będzie imponujący zależy od każdego z nas z osobna. Wysiłek każdego z nas wpływa na siłę całości.

To co najpiękniejsze w tym festiwalu to fakt, iż każdy z nas może stać się jego częścią. Jest tak wiele możliwości na każdym jego etapie by dać coś od siebie dla innych, zadowalając w ten sposób swojego mistrza duchowego, Śrila Prabhupada a w ostateczności samego Pana Krysznę.

Podobnie jak w ubiegłym roku budżet przeznaczony na organizacje festiwalu wynosi:

18 000 PLN

Jest to minimum by można było stworzyć festiwal na poziomie festiwalu ubiegłorocznego, każda kwota która przekroczy ten budżet wpłynie jeszcze bardziej na jego atrakcyjność.

Zwracamy się z pokorną prośbą o wsparcie do każdej osoby, która może pomóc. Razem możemy stworzyć przepiękny festiwal, dla przyjemności Pana Kryszny i pomyślności każdej osoby, która będzie w niego zaangażowana czy to jako gość czy współorganizator.

Poniżej podajemy nr.konta i dane do przelewu dla osób pragnących wesprzeć finansowo tę niezwykła inicjatywę:

Międzynarodowe Towarzystwo Świadomości Kryszny 

Świątynia we Wrocławiu 

ul. Brodzka 157 

54-067 Wrocław

Numer konta

69 2130 0004 2001 0299 8086 0002

W tytule wpłaty prosze wpisać: Imię i nazwisko lub imię duchowe

 

Co tydzień, podobnie jak w ubiegłych latach, będziemy przedstawiać raport ze zbiórki by każdy mógł być na bieżąco z finansami Festiwalu.

 

W imieniu organizatorów 

Festiwalu Ratha Yatra 2018 

W.s 

Madhava Bhagavan das

 

 foto galeria

Spotkanie z Bhakti Jogą - Wrocław 09.06.2018

Na forum

Ratha Yatra 2024 - Raport finansowy
Zobacz najnowszy postinfo
REDAKCJA
24 lut 2024

Wyniki dystrybucji książek Śrila Prabhupada w 2023 roku
Zobacz najnowszy postinfo
REDAKCJA
6 sty 2024

Wyniki Grudniowego Maratonu Srila Prabhupada 2023
Zobacz najnowszy postinfo
REDAKCJA
6 sty 2024

Ratha Yatra 2023 - Raport finansowy
Zobacz najnowszy postinfo
REDAKCJA
12 mar 2023

Wyniki dystrybucji książek Śrila Prabhupada w 2022 roku
Zobacz najnowszy postinfo
REDAKCJA
31 sty 2023

Wyszukiwarkaonline: 1